Ko saņemat Jūs?

ietaupītu laiku

iegūstiet ietaupītu laiku braucienā uz veikalu un ietaupītu naudu uz piegādi

Meistara izbraukums

pie Jums uz mājās bez maksas — lai nomērītu logus, paraugu demonstrēšanai un pieteikuma iesniegšanai

Izvēle

vairāk nekā 5000 pozīciju izvēle - dažāda veida saules aizsardzības sistēmas, audumu veidi un krāsas

Augsta uzticamība

uz visām žalūzijām darbojas 1 gada garantija

Maksājuma ērtā veidā

bezskaidras naudas maksājumi vai dažādas maksājumu sistēmas

Mūsu produkti

Plašs asortiments - plašas iespējas!

Rullo žalūzijas

Rullo žalūzijas (rullo aizkari, rullīšu žalūzijas) - kompakta un estētiska izvēle, cieši pieguloši stiklam. Tas ir viens vesela auduma gabals, kas tiek uzvilkts uz ruļļa, kas tiek fiksēts loga augšdaļā. Rullo žalūzijas var pilnībā vai daļēji aizsegt logu, būt pilnīgi necaurspīdīgas vai caurspīdīgas, vienkrāsainas vai ar zīmējumu. Lielisks risinājums mansarda logiem, kur cita veida aizkari nav piemēroti.

Uzzināt vairāk
Рулонные жалюзи
Вертикальные жалюзи

Vertikālās žalūzijas

Vertikālās žalūzijas - klasisks risinājums, kas jau sen pierādījuši savu efektivitāti. Vertikālās lamelas paver plašas iespējas gaismas vadīšanai: Jūs varat pilnībā aizvērt logu vai daļēji, kā arī mainīt gaismas plūsmu, pagriežot lameles noteiktā leņķī. Vertikālās žalūzijas izskatās lieliski ne tikai birojos un sabiedriskajās zonās, bet arī dzīvokļos - virtuvē, vannas istabā, birojā.

Uzzināt vairāk

Horizontālās žalūzijas

Horizontālās žalūzijas ir vispopulārākais un ekonomiskais risinājums. Alumīnija un koka, vienkrāsaini un rakstaini, perlamutriski un perforēti, ar dažāda izmēra plātnēm un dažādām krāsām ... Šīs žalūzijas var izskatīties formālas un mājīgas - atkarībā no telpas, kurā Jūs plānojat tās izmantot. Darbojas ar auklu (pacelšana-nolaišana) un nūju (pagriezt lameles ap to asi).

Uzzināt vairāk
Горизонтальные жалюзи
Жалюзи-плиссе

Žalūzijas-plisse

Žalūzijas-plisse - vizuāla līdzība ar horizontālajām žalūzijām, šīs žalūzijas faktiski ir vesels auduma gabals, t.i. būtu pareizāk tos nosaukt par aizkariem. Auduma gabals ir samontēts gludās horizontālās krokās, veidojot akordeona tekstūru. Stiprināts uz neliela alumīnija profila, ātri paceļami un nolaižami, izskatās ļoti viegli un gaisīgi.

Uzzināt vairāk

Žalūzijas Diena-Nakts

Žalūzijas Diena-Nakts ir oriģināls un ļoti skaists risinājums, kas ļauj viegli/maigi regulēt gaismas daudzumu, kas nonāk telpā. Tas ir audekls, kurā caurspīdīgas horizontālas svītras mainās ar necaurspīdīgām. Ritinot rullīti, uz kura ir iestrādāts audekls, un, novietojot auduma sloksnes vienu pret otru, Jūs varat mainīt caurspīdīgo joslu platumu līdz pat pilnīgai telpas aptumšošanai.

Uzzināt vairāk
Жалюзи День-Ночь

Uzziniet savas sistēmas cenu tagad!

Atsūtiet mums fotogrāfiju un Jūsu logu izmērus - un 10 minūšu laikā saņemsiet aprēķinātās izmaksas Jums interesējošai sistēmai!