Алюминиевые жалюзи

Alumīnija žalūzijas - nenoliedzama klasika no €23.99/m2

Praktiskas un izturīgas, nevainojamas uzturēšanā un ekonomiski izdevīgas, žalūzijas sastāv no alumīnija lamelēm, kas pārklātas ar krāsainu polimēru slāni. Šis polimērs ne tikai dod alumīnijam vēlamo nokrāsu, bet arī pasargā lameles no ārējām ietekmēm. Horizontālās alumīnija žalūzijas ir viegli mazgājamas, hermētiski noslēgtas, un tajā pašā laikā tās ir gandrīz neko nesver, neizbal saulē un nebaidās no mitruma.

Деревянные жалюзи

Koka žalūzijas - elegants interjera risinājums no €84.99/m2

Horizontālās žalūzijas no koka lamelēm ir risinājums, kas ir piemērots vismodernākajā un dārgākajā interjerā. Tās ir ideāli apvienojamas ar mēbelēm, kas izgatavotas no dabīgā koka un skaista parketa. Koka žalūziju krāsa var būt jebkura - no tumšā venge līdz gandrīz baltai, kas nozīmē, ka Jums nebūs grūti izvēlēties lameles, kas atbilstu interjeram.

Horizontālo žalūziju cenas

Šādu saules aizsardzības sistēmu izmaksas atšķiras atkarībā no materiāla un lameļu platumu, krāsu, vadības sistēmu, stiprinājuma veida un citiem faktoriem.

Pasūtīt žalūzijas
Горизонтальные жалюзи

Horizontālo žalūziju krāsu opcijas

Mūsu katalogā horizontālās žalūzijas tiek piedāvātas ne tikai dažādos (alumīnija un koka) materiālos, dažādos izmēros (ar 25 un 50 mm plātnēm), bet arī dažādās krāsās.

Skatīt visas krāsas

Kāpēc jums vajadzētu pasūtīt žalūzijas tieši pie mums?

Horizontālo žalūziju montāža: ātri, tīri, ērti

Lai žalūzijas būtu nevainojamas, ir svarīgi veikt mērījumus ar ārkārtīgu precizitāti. Tāpēc mūsu meistars dodas uz Jūsu mājām, lai bez maksas varētu izmērīt logus un palīdzēt izvēlēties horizontālās žalūzijas.

    Citi produkti