Классические жалюзи плиссе

Klasiskās plisse žalūzijas - vienkārši, ātri un skaisti no €34.99/m2

Tradicionāla plisse aizkaru izpildījums: akurātas auduma krokas, divas karnīzes, virvju vadotnes. Klasiskie plisse ļauj sasniegt vienmērīgu aptumšojumu un nodrošināt ērtu apgaismojumu telpā. Izvēlieties krāsu, kas Jums patīk, un baudiet šīs saules aizsardzības sistēmas priekšrocības!

BlackOut жалюзи плиссе

Blackout plisse žalūzijas - pilnīga aizsardzība pret sauli no €44.99/m2

Plisse žalūzijas no Blackout auduma ir pilnīgi necaurspīdīgas. Tas nozīmē, ka, aizverot logu visā to augstumā, Jūs pilnībā bloķēsiet saules staru ceļu un nodrošināsiet absolūtu tumsu telpā. Šis risinājums ir optimāls mājas kinozālēm, guļamistabām, bērnu istabām un citām telpām, kurās ir vajadzība pēc gaismas neesamības.

Солнцеотражающие жалюзи плиссе

Saules atstarojošās plisse žalūzijas - uzlabota siltuma ekonomija nav pieejams

Auduma saules atstarojošās īpašības aizkariem nodrošina ar īpašu metalizētu pārklājumu. Tas tiek pielietots audekla ārpusei un attur no saules stariem, ne tikai telpas tumšumam, bet arī samazinot tajā ievadīto siltuma daudzumu. Vasarā šī īpašība kļūst neaizstājama telpās saulainā pusē.

Cenu diapazons žalūzijām plisse

Atkarībā no tā, kādas saules žalūzijas Jūs izvēlaties - klasiskās, necaurspīdīgās vai atstarojošās - kā arī atkarībā no auduma tipa un krāsu veida, arī visas sistēmas izmaksas mainās. Cenu diapazons ir pietiekami plašs, lai garantētu izvēli visiem!

Pasūtīt žalūzijas
Жалюзи плиссе

Mūsdienīgas krāsas - mūsdienīgam interjeram

Piedāvājam plašu audumu un krāsu klāstu plisse žalūzijām. Izvēlieties savu formātu!

Skatīt visas krāsas

Priekšrocības pasūtīšanai mūsu veikalā

Mūsu veikalā izvēloties žalūzijas plisse, Jūs iegūstat ne tikai kvalitatīvus produktus, bet arī uzmanīgu pieeju, kuras mērķis ir maksimāls komforts Jums: mēs veiksim mērījumus, parādīsim krāsu opcijas, pieņemsim maksājumu tādā veidā, kas Jums ērtāks, un nodrošināsim garantiju.

Pasūtīt žalūzijas

Mērīšana un uzstādīšana

Mūsu uzņēmuma meistars dosies pie Jums ērtā laikā, lai nomērītu logus un parādītu audumu paraugus. Jums pat nekur nebūs jābrauc - izvēle un pasūtīšana var tikt veikta tieši mājās vai birojā!

    Citi produkti