Без Кассетные жалюзи (классические)

Bez kasešu (klasiskās) rullējamām žalūzijām no €16.99/m2

Atvērto rullējamo žalūziju tips nozīmē to, ka audums ir uzmontēts uz ruļļa, kas ir uzstādīts loga augšdaļā, bet pats rullis nav aizsargāts ar kaseti. Zem tādiem aizkariem tiek nosvērti ar speciālu stieni, tie nav piestiprināti abās pusēs. Tas ir visvieglākais, un tāpēc - ekonomiskākais visvieglāk instalējamais un ļoti elegantu iespēju. Bez kasešu rullējamām žalūzijām ir ļoti kompakts un paceltā stāvoklī tie ir gandrīz nemanāmi.

Кассетные рулонные жалюзи

Kasešu rullo žalūzijas no €20.99/m2

Slēgtie (kasešu) rullo žalūzijas ir strukturāli atšķirīgi no atvērtajām ar kasetes esamību, kas aizsargā mehānismu no putekļiem un piešķir konstrukcijai akurātāku skatu. Arī kasešu tips nodrošina sānu virzītājus, kas fiksē audeklu. Auduma apakšējā daļā ir alumīnija stienis ar izlīdzinošu un svaru. Vadība tiek veikta, izmantojot ķēdi.

BlackOut рулонные жалюзи

Blackout rullo žalūzijas no €49.99/m2

Rullo žalūzijas “Blackout” ir absolūti necaurredzamas. Izmantojot specializētus audumus, Jūs varat izveidot drošu barjeru saules stariem un pilnīgi aptumšot telpu jebkurā diennakts laikā. Neaizstājams risinājums mājas kinozālēm, guļamistabām, bērnu istabām.

Солнцеотражающие рулонные жалюзи
Рулонные жалюзи

Rullo žalūzijas ar saules atstarojošu efektu no €49.99/m2

Rullo žalūzijas ar saules atstarojošu efektu nodrošina aizsardzību ne tikai no gaismas, bet arī no siltuma. Noslēpums ir īpaša auduma izmantošana ar metalizētu pārklājumu otrā pusē, kam ir "siltuma spoguļa" efekts. Šis audums atgrūž saules starus ārpus telpas, saglabājot vēsumu vasarā un ziemā samazinot siltuma zudumus caur logiem.

Рулонные жалюзи с фотопечатью

Rullo žalūzijas ar foto druku Pēc pasūtījuma

Foto druka pārvērš žalūzijas audumā, uz kuras Jūs varat attēlot jebkuru attēlu, rakstu vai ainavu. Vai meklējat žalūzijas bērnuistabai? - Izvēlieties attēlu ar savu mīļāko multeņu varoni. Vēlaties izveidot citu pasauli aiz loga? - Izdrukājiet uz aizkariem skatu no debesskrāpja loga un apbrīnojiet! Lai gan tas ir tikai optiskais triks, tas izskatās ļoti pārliecinoši!

Rullo žalūziju izmaksas

Žalūzu cena ir veidota, pamatojoties uz vairākām pazīmēm: konstrukcijas izmēru, izmantoto auduma veidu, mehānisma tipu, papildu īpašību klātbūtni utt.

Pasūtīt žalūzijas
Рулонные жалюзи

Krāsu sortiments

Rullo žalūzijas piedāvā plašas iespējas izmēģinājumiem ar dizainu, sākot no vienkrāsaina risinājuma līdz detalizētai fotogrāfiju drukāšanai.

Skatīt visas krāsas

Priekšrocības pasūtīšanai pie mums

Mūsu veikalā pasūtot rullo žalūzijas, Jūs iegūstat ne tikai profesionālu servisu, plašo izvēli, ērtas samaksas metodes, bet arī garantiju visiem produktiem.

Pasūtīt žalūzijas

Mērījumi un uzstādīšana

Lai padarītu žalūziju izvēles procesu pēc iespējas ērtāku un efektīvāku, mēs piedāvājam mērnieka bezmaksas izbraukumu uz Jūsu māju — lai veiktu loga mērījumus, palīdzētu izvēlēties optimālu risinājumu un demonstrēt auduma paraugus.

    Citi produkti