Тканевые жалюзи

Auduma vertikālās žalūzijas no €16.99/m2

Audumu žalūzijas - lieliska alternatīva aizkariem. Viņas neburzās un neizbalē, putekļi nenokļūst uz tiem (pateicoties plakanai formai un speciālai putekļu atgrūdošai impregnēšanai). Šīs žalūzijas izskatās lieliski virtuvē, dzīvojamā istabā, uz balkona vai verandas. Tās ir elegantas un efektīvas, neaizņem vietu un nodrošina drošu aizsardzību no nevēlamas saules.

Нитяные жалюзи

Diegu žalūzijas nav pieejams

Diegu žalūzijas - jauns modes risinājums, kurā auduma vietā lameles sastāv no plāniem diegiem. Šādas žalūzijas nav savienotas ar ķēdīti pa apakšējo malu, kas ļauj tās atbīdīt pieejot tuvāk logam. Tie tiek izmantoti ne tik daudz aizsardzībai pret sauli, cik dekoratīviem nolūkiem, piemēram, kā tills. Var izmantot ne tikai uz logiem, bet arī durvīm vai starpsienām.

Мультифактурные жалюзи

Daudzfunkciju vertikālās žalūzijas nav pieejams

Jaunākais loga dizaina risinājums ir multifunkcionālas žalūzijas, lamelēs no kurām auduma, plastikāta un dažādu krāsu dekoratīvie elementi tiek apvienoti, veidojot tekstūru uz audekla. Bieži vien šīs žalūzijas izskatās kā aizkari ar lambrekēnu, bet tajā pašā laikā tiem nav tādu trūkumu kā smagām un putekļainām gardīnēm.

Vertikālās žalūzijas: cenas un variācijas

Mēs piedāvājam žalūzijas dažādās cenās, gan gatavas, gan pēc pasūtījuma. Mūsu veikalā ir risinājums jebkuram budžetam - Jums vienkārši ir jāizlemj par Jūsu iespējām.

Pasūtīt žalūzijas
Вертикальные жалюзи

Krāsu opcijas vertikālās žalūzijas

Vertikālās žalūzijas paver plašas iespējas interjera dizainam. Kādas krāsas lameles vislabāk papildinās Jūsu istabu?

Skatīt visas krāsas

KĀPĒC JUMS VAJADZĒTU PASŪTĪT ŽALŪZIJAS TIEŠI PIE MUMS?

HORIZONTĀLO ŽALŪZIJU MONTĀŽA: ĀTRI, TĪRI, ĒRTI

Lai žalūzijas būtu nevainojamas, ir svarīgi veikt mērījumus ar ārkārtīgu precizitāti. Tāpēc mūsu meistars dodas uz Jūsu mājām, lai bez maksas varētu izmērīt logus un palīdzēt izvēlēties horizontālās žalūzijas.

    Citi produkti