Без Кассетные жалюзи День - Ночь

Bez kasešu (klasiskās) žalūzijas diena - nakts no €39.99/m2

Dienas / nakts klasiskajā versijā žalūzijas tiek uzvilktas uz ruļļa, ko nav aizsargājis kastīte. Atvērtais dizains padara sistēmu vēl komfortablāku un vieglāku, bet vienlaicīgi mazāk aizsargātu. Lai pareizi novietotu aizkaru virzienu gar logiem, apakšējā daļā tiek izmantota svēršanas josla. Izmantošanai uz mansarda logiem vai vertikāli atverošiem logiem tiek izmantoti dažādi papildu mehānismi (piemēram, magnēti), lai žalūzijas neatkarātos.

Кассетные жалюзи День - Ночь

Kasešu žalūzijas diena - nakts no €49.99/m2

Slēgtā vai kasešu sistēma "diena - nakts" nozīmē aizsargājošās kastes (kasešu) klātbūtni virs ruļļa, uz kura audums tiek uzvilkts. Un arī šajās sistēmās tiek nodrošinātas sānu vadotnes, kas tiek montētas tieši uz stikla bloka, lai labāk un precīzāk piegultu logam, un precīzai audekla kustībai pa logu. Pateicoties tam, ka tas ir cieši pie loga un uzticama fiksācija, Jūs varat pilnībā regulēt gaismas plūsmu telpā.

Žalūziju cena

Mūsu veikalā diena - nakts žalūzijas tiek piedāvātas dažādās cenās, nodrošinot ikvienam iespēju izvēlēties augstas kvalitātes saules aizsardzības konstrukcijas.

Pasūtīt žalūzijas
Жалюзи День-Ночь

Krāsu un audumu iespējas

Žalūzijas "diena - nakts" ir ne tikai funkcionāla saules aizsardzības sistēma, bet arī spilgts dekoru elements. Mūsu sortimentā Jūs atradīsiet daudz krāsu un audumu izvēles,pašiem visizcilākiem interjeriem.

Skatīt visas krāsas

Mūsu priekšrocības ir jūsu izdevība!

Atlasīšana un uzstādīšana

Kvalitatīvai iekārtai ir ļoti svarīgi veikt sākotnējos loga mērījumus. Lai tos veiktu pēc iespējas precīzāk, mēs nosūtīsim Jums mūsu meistaru mājās, kas izmērīs un parādīs materiālu paraugus par brīvu.

    Citi produkti